Kontakt

PRŮMSTAV, a. s.
(sídlo společnosti)
Vyskočilova 1566
140 00 Praha 4

Tel.: +420 244 096 111
e-mail: info(at)prumstav.cz
IČ: 251 05 825
DIČ: CZ 251 05 825

Středisko monolitických konstrukcí:
Miroslav TŮMA
+420 724 802 570
miroslav.tuma(at)prumstav.cz

Martin PATLEVIČ
+420 724 021 611
martin.patlevic(at)prumstav.cz

 

 

Naše specializace / Monolitické konstrukce

Středisko monolitických konstrukcí bylo založeno v roce 1984 a hned v počátcích se stalo synonymem pro moderní trendy tohoto odvětví v naší republice.

Jako jedni z prvních začali zaměstnanci střediska monolitických konstrukcí nahrazovat klasické bednění za velkoplošné.  V začátcích se používalo bednění typu ISD NOE a testovalo se bednění tunelové. Po roce 1989, v rámci získaných zkušeností z realizace staveb v zahraničí, se postupně přešlo na systém bednění PERI. V současnosti využívají zaměstnanci střediska monolitických konstrukcí pro své práce i další rozšířený bednicí systém a to DOKA.

Díky příslušnosti ke skupině VINCI mají zaměstnanci střediska možnost sbírat zkušenosti dceřiných zahraničních společností se stejným zaměřením, což přispívá k růstu jejich odbornosti a kvality prováděných prací.

Pro svou činnost má středisko monolitických konstrukcí zázemí ve stavebním dvoře, ve kterém je vedle půjčovny bednění současně i ohýbárna armatury, zámečnická a truhlářská dílna.  Středisko monolitických konstrukcí disponuje stabilními i mobilními jeřáby, nákladní dopravou a příslušnou mechanizací.  Realizační týmy na jednotlivých stavbách mají podporu geodetů a technické přípravy střediska.

Středisko monolitických konstrukcí realizuje zakázky po celé České republice v bytové, občanské i administrativní výstavbě a to nejen v rámci vlastních dodávek společnosti PRŮMSTAV, ale i samostatně pro přímé objednatele. Středisko má rovněž zkušenost s realizacemi v zahraničí.

Díky návaznosti na dlouhodobou tradici a současně na moderní způsoby řízení si středisko udržuje postavení jednoho z hlavních dodavatelů monolitických konstrukcí v České republice.

REFERENCE

Areál Zápy

Reference

Bytové domy

více

Průmyslové stavby

více

Občanská vybavenost

více