PROČ SE STÁT PRŮMSTAVÁKEM?

ZAJÍMAVÉ STAVEBNÍ PROJEKTY. Budete společně s námi stavět po celé České republice
FAJN LIDÉ. Setkáte se s fajn kolegy a budete společně s námi tvořit přátelský tým
ZÁZEMÍ. Nabízíme Vám práci ve stabilní firmě, která dodržuje své závazky
TRADICE. Naše firma působí na stavební trhu již 65 let a za tu dobu se může pochlubit nemalým množstvím projektů
KARIÉRA. Podporujeme rozvoj našich zaměstnanců a jejich kariérní postup
ZAHRANIČNÍ STÁŽ. Pro ambiciózní kolegy nabízíme možnost zahraničních stáží u naší mateřské firmy ve Francii

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis na e-mail: kariera@prumstav.cz

KARIÉRA

V současné době hledáme kolegy na tyto pozice:

HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ (MONOLIT)

pro naše stavby na území ČR (zejména v Praze)

──────   VÍCE

MISTR STAVEBNÍ VÝROBY (POZEMNÍ STAVITELSTVÍ)

pro naše stavby na území ČR (zejména v Praze)

──────   VÍCE

TESAŘ

pro naše stavby na území ČR (zejména v Praze)

──────   VÍCE

ELEKTRIKÁŘ

pro naše stavby na území hlavního města Prahy

──────   VÍCE

STAVEBNÍ ZÁMEČNÍK

areál Zápy (Brandýs nad Labem)

──────   VÍCE

 

PŘÍLEŽITOST PRO STUDENTY

STUDENTE, STUDENTKO, chceš s námi navázat spolupráci? Potom zašli svůj životopis na e-mail: kariera@prumstav.cz. Do e-mailu zároveň uveď, jakou formu spolupráce si představuješ, zda mentoring při vypracovávání bakalářské/diplomové práce, stáž, brigádu (časové období, kolik hodin denně/týdně), anebo přímo práci na HPP. Jsme otevřeni různým formám spolupráce a jistě najdeme tu správnou pro tebe!

BRIGÁDY:

SPECIALISTA/KA ODDĚLENÍ PLÁNOVÁNÍ METOD A BIM

hledáme specialistu/specialistku oddělení metod – práce na zkrácený úvazek pro studenty VŠ

──────   VÍCE

PŘÍPRAVÁŘ/KA V TECHNICKÉM ODDĚLENÍ

hledáme přípraváře/ku v technickém oddělení – práce na DPP či DPČ pro studenty VŠ

──────   VÍCE

 

PŘÍBĚHY NAŠICH ZAMĚSTNANCŮ

PAVEL JANDA
hlavní stavbyvedoucí

──────   VÍCE

„… jsem rád s lidmi, které mám rád, na krásných místech, s možností vnímat jejich Genius loci. Prožít hluboký emoční zážitek a ten se pokusit zachytit ve fotografii, případně obrazu.“

Jaká je tvoje pracovní pozice?
Pavel Janda, věk 50 let, hlavní stavbyvedoucí.
Na čem aktuálně pracuješ?
Od července 2017 vedu stavbu „PANORAMA KYJE VII a VIII“. Jedná se o pět samostatných bytových domů o celkovém počtu 187 bytů včetně veškerých inženýrských sítí a komunikací. Termín dokončení stavby je
v říjnu 2018.
Co ti v životě dělá radost, co tě naplňuje?
Rodina, sport – cyklistika, vysokohorská turistika, fotografie, malba, literatura…. Obecně být s lidmi, které mám rád, na krásných místech, vnímat jejich Genius loci. Prožít hluboký emoční zážitek a ten se pokusit zachytit ve fotografii, případně obrazu. No, a pokud počasí opravdu nepřeje, četba nějaké zajímavé literatury.
Co tě nejlépe vystihuje?
Na tuto nejednoduchou otázku se pokusím zformulovat pár postřehů v kontextu principu „Okolí jako naše vnitřní zrcadlo“:
+ V mém věku snad již jistý duševní klid a vyrovnanost, profesní a společenský nadhled, pragmatismus. Jinak soudě podle zpětných vazeb přátel a kolegů snad i přátelská a pohodová povaha, zdravá míra cílevědomosti a pracovitosti, vyšší míra frustrační tolerance, organizační schopnosti. Stálá touha po poznání, bazální potřeba nahlížet i pod „povrch věcí“.
– „Vlastní názor“, občasné hledání a používání zkratek, interní a relativně neodklonitelný žebříček hodnot, neochota překračovat tyto mantinely, bytostný individualismus, potřeba „dělat si věci po svém“.Některé z uvedených postřehů, mohou samozřejmě prolínat mezi oběma póly …hodně záleží na postavení a úhlu pohledu pozorovatele.
Máš nějakou událost, prožitek, setkání …, které pro tebe bylo důležité a o které by ses rád podělil?
Neodvažuji se takto paušalizovat. Vše, co prožívám je důležité, každé setkání je svým způsobem obohacující a každý prožitek je základem životní zkušenosti.
Máš sen, kterému chceš dát konkrétní podobu?
Sen je důležitý jako zdroj motivace, duševní i fyzické energie, důležitější je však vlastní „průběh děje“, tedy cesta. Své sny se snažím plnit průběžně, tady a teď,… z čehož vyplývá, že mé sny bývají reálné a splnitelné.
V podstatě se ztotožňuji s níže uvedenou myšlenkou.

Antoine de Saint-Exupéry, Citadela: „Cenu má pouze cesta.Pouze ona trvá, kdežto cíl je iluze poutníka, kráčejícího od hřebene k hřebeni jako by smysl byl v dosaženém cíli.“

BRANISLAV HANES
tesař

──────   VÍCE

„…tuhle práci musíte chtít dělat, dát do toho srdce, bez toho to nejde.“

Do učení jsem šel, když mi ještě nebylo ani 15 a bylo to celkem těžké rozhodování, to asi každý zná. Ale manuální práce mě vždycky bavily a hlavně jsem rád pracoval se dřevem, proto jsem se nakonec vyučil tesařem. Vztah ke dřevu jsem získával přirozeně už v dětství – můj děda byl totiž truhlář a už když mi bylo 11, trávil jsem tam u nás prázdniny u jednoho známého v truhlářské dílně. On byl skvělý univerzál, uměl udělat krásné dveře i střechu, ale hlavně mi všechno ukázal a vysvětlil. Taky ve škole jsme kolem sebe měli staré zkušené tesaře, kteří nás všechno učili. Už když jsme byli mladí, chodili jsme často na různé „melouchy“, ale nikdy za tím nebyla vidina peněz – nechtěli jsme se nudit a byli jsme rádi, že jsme se vždycky něco naučili.

Po vyučení jsem se začal tesařinou hned živit a nikdy jsem nedělal nic jiného. Pocházím se severní Moravy – tam bylo ale časem složité najít dobrou práci, i proto jsem odešel do Prahy. U PRŮMSTAVu jsem teď už 10 let, zvykl jsem si tady a myslím, že zpátky domů už se nevrátím…

Na práci tesaře mám rád, že vidím výsledky své práce – to je na tom to krásné, že tady něco zůstane, něco vlastníma rukama vytvořím… A když se pak na to místo vrátím a vidím, jak to funguje a dívají se na to jiní lidé a hodnotí to, a třeba se to někomu líbí, to je super. Při práci zůstávám vlastně celý rok venku. V létě je to fajn, člověk se krásně opálí a někdy to vypadá jako od moře. Ale je pravda, že těch dvanáct měsíců je někdy náročných, zvlášť když v zimě opravdu mrzne a sněží. Je to pro všechny vysilující období a tím spíš, když ho člověk tráví venku na stavbě.

Za tu dobu, co jsem u PRŮMSTAVu, pro mě byla nejvíc zajímavá práce na stavbě
komplexu na Harfě v Praze. Stavěli jsme bytové domy a v rámci projektu taky restauraci, která byla hodně členitá, a my jsme tam budovali takový zvláštní světlík. Byla to hodně nadčasová stavba a tenhle speciální světlík byl v podstatě nakloněný tubus, kterým pak dovnitř proudilo světlo. Bavila mě i stavba hotelu na Monínci, který jsme budovali přímo vedle lyžařské sjezdovky. Je tam krásné okolí a příroda, takže když jsme měli volno, chodili jsme na houby…

Je škoda, že mladí kluci se dnes na tesařinu lákají těžko, všichni chtějí být počítačoví experti a sedět v kanceláři – ale tuhle práci musíte chtít dělat, dát do toho srdce, bez toho to nejde.

ROMAN PROKOP
mistr

──────   VÍCE

„Na práci mistra se mi nejvíc líbí její různorodost. Každá stavba je totiž neopakovatelná a vždycky se můžu naučit něco nového.“

Když jsem se na základní škole rozhodoval, na který obor po jejím dokončení půjdu, tak jsem se rozmýšlel mezi stavební a strojní průmyslovkou. Nakonec to vyhrála „stavárna“, a když to teď zpětně hodnotím, byla to určitě dobrá volba. Po ukončení stavební průmyslovky jsem nastoupil ke stavební firmě a hned na pozici mistra. Na prvních pár měsíců mě dostal na starost zkušený mistr, který mě naučil spoustu věcí a jak to na stavbě chodí – na to mě škola ani při nejlepší vůli připravit nemohla.

Práce mistra je hodně různorodá. Skládá se z organizace a koordinace činností vlastních pracovníků i subdodavatelů na určeném úseku a samozřejmě z následné kontroly provedených prací. Kromě toho mám na starosti zajištění materiálu, mechanizace, dodržování BOZP a další věci. Nesmím při tom zapomínat na návaznost jednotlivých úkolů a prací tak, aby byla zakázka předána včas a zároveň v požadované kvalitě. Jednoduše řečeno, musím zajistit pokud možno co nejplynulejší průběh stavby.
Na práci mistra se mi nejvíc líbí její různorodost. Každá stavba je totiž neopakovatelná a vždycky se můžu naučit něco nového. Za poslední dobu pro mě byla nejzajímavější práce na stavbě Karlín Hall 2, kterou většina lidí zná pod názvem Forum Karlín. Na této akci jsem řídil stavbu už od začátku, to znamená včetně monolitických konstrukcí – to pro mě byla úplně nová zkušenost. Myslím si, že práce na takhle složité a svým určením i ojedinělé stavbě se naskytne tak jednou za profesní kariéru. Jsem rád, že jsem u toho mohl být.

NAVŠTIVTE NÁS:

Vyskočilova 1566
140 00 Praha 4

Telefon:  +420 244 096 111

Datová schránka: tn3fjch
IČO: 251 05 825

DIČ: CZ 251 05 825

Bankovní spojení a elektronická fakturace (klikněte pro více informací)

Československá obchodní banka, a. s.
58413/0300 (CZK)
IBAN CZ20 0300 0000 0000 0005 8413 (CZK)

Komerční banka, a. s.
8501061/0100 (CZK)
IBAN CZ32 0100 0000 0000 0850 1061 (CZK)
103209034/0100 (EUR)
IBAN CZ22 0100 0000 0001 0320 9034 (EUR)

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.
125381003/2700 (CZK)
IBAN CZ12 2700 0000 0001 2538 1003 (CZK)

---------------------------------------------------

!!! Faktury v elektronické podobě zasílejte na adresu: fakturace@prumstav.cz

 • faktury zasílané e-mailem mohou být pouze ve formátu pdf (nekomprimované a neblokované z hlediska obsahu)
 • předmět e-mailu a název PDF souboru by měl obsahovat slovo „Faktura“
 • do faktur vyplňujte číslo objednávky či smlouvy Průmstavu
 • fakturu, kterou zašlete elektronickou cestou, již nezasílejte poštou
 • faktura, která bude zaslána na jinou elektronickou adresu, nebude zavedena v účetnictví a její příjemce ji bude brát pouze za informativní dokument
 • faktury zaslané bez uvedených náležitostí vám budou vráceny
 • dokumenty typu např. upomínky, zápočty, zasílejte na adresu podatelna@prumstav.cz
 • faktury v listinné podobě můžete zasílat na adresu: PRŮMSTAV, a.s., Vyskočilova 1566, 140 00 Praha 4

Společnost PRŮMSTAV, a.s. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl 8, vložka 4538.

NAPIŠTE NÁM:

Pokud máte nějaký dotaz nebo požadavek, vyplňte prosím tento kontaktní formulář:

  ©  Průmstav a.s.   |   All rights reserved | Grafický design Kateřina Černá | Realizace TRE.CZ

  Areál PREFA-PRO
  Královická 267
  250 01 Zápy

   

  Kontaktní osoba
  Radek Dvořák
  Vedoucí armovny a MTZ
  Telefon:  +420 724 346 715

  NAPIŠTE NÁM:

  Pokud máte nějaký dotaz nebo požadavek, vyplňte prosím tento kontaktní formulář:

   ©  Průmstav a.s.   ♢   All rights reserved

   x